Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z pytaniami, które najczęściej zadają nasi klienci. Jeżeli nie znajdują Państwo odpowiedzi na poszukiwane pytanie, zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiadamy na każde pytanie.

Gdzie działamy i skąd jesteśmy?

Firma WIERTDIAMENT Technika Diamentowa wywodzi się z Nowej Rudy, jednak obecnie działa na terenie całej Polski, bez trudu dojeżdżając w wyznaczone przez klienta miejsce. Ponadto, można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Czy musimy spotkać się osobiście, aby podpisać umowę?

Nie ma takiej konieczności. Zazwyczaj po prostu wyruszamy we wskazane miejsce najszybciej, jak to tylko możliwe i już z całym osprzętem. Jedynie w przypadku największych zleceń, udajemy się do klienta jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Jak przebiega proces realizacji zlecenia?

Staramy się unikać niepotrzebnych komplikacji. Podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego ustalamy szczegóły współpracy, a następnie wysyłamy naszych pracowników wraz z maszynami na miejsce, aby rozpocząć cięcie i wiercenie w betonie lub żelbecie.

Jak dobieramy sprzęt do zlecenia?

Wykonując wiercenie otworów techniką diamentową, kierujemy się przy wyborze sprzętu przede wszystkim tym, z jakim materiałem mamy do czynienia, a także kształtem, który ma przybrać oczekiwany przez klienta efekt końcowy.

Ile trwa wycinanie otworów za pomocą wiertnicy?

Nie da się tego jednoznacznie określić, ponieważ na czas realizacji tego rodzaju zlecenia ma wpływ wiele czynników. Zarówno odwierty w betonie, jak i w żelbecie czy innym materiale wymagają innego nakładu pracy, nie bez znaczenia jest również rozmiar tworzonego otworu.

Czy jest możliwość wypożyczenia naszego sprzętu?

Nigdy nie wypożyczamy naszych maszyn. Do ich obsługi wymagana jest bowiem specjalistyczna wiedza i doświadczenie, a bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego, można łatwo je uszkodzić. Z chęcią sami wykonamy każde zlecenie związane z techniką diamentową.

Ile czasu trwa od przyjęcia zlecenia do rozpoczęcia realizacji?

Jest to zależne od dystansu dzielącego daną lokalizację i siedzibę naszej firmy oraz aktualnych wolnych terminów. Zapewniamy jednak, że wykonamy dla Państwa wiercenie w żelbecie bądź betonie w najkrótszym możliwym czasie.

Oferta

Cięcie betonu

Cięcie betonu piłą diamentową zalecane jest w sytu...

Wiercenie w betonie

W naszej pracy stosujemy również system wiercenia ...

Technika diamentowa

Technika diamentowa stanowi jedną z najlepszych me...

Cięcie, wiercenie w betonie - Wrocław

Wrocław jest głównym obszarem, na którym działamy,...