Obecnie w przemyśle używa się wiele innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest Technika Diamentowa, którą profesjonalnie zajmuje się nasza firma już od 2009 roku, chodź powstała znacznie wcześniej. Nowoczesny sprzęt renomowanych producentów oraz zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam kompleksowo świadczyć usługi na terenie kraju jak również za granicą.

Wśród wielu naszych urządzeń posiadamy niezbędne w naszej branży wiertnice i piły diamentowe o dużej mocy niezbędne do przeprowadzenia prac jak cięcie betonu, cięcie żelbetu, wiercenie otworów każdej grubości, średnicy i głębokości oraz przecinarki do wykonywania dylatacji i przecinania elementów konstrukcji mostów i dróg również w podłożach betonowych i asfaltowych.

Jesteśmy firmą nie dużą, co pozwala, że jesteśmy mobilni i mieliśmy możliwość pracować przy modernizacjach wielu obiektów przemysłowych, przebudowach oczyszczalni ścieków, ale także przy pracach drogowych jak rozbiórka konstrukcji mostów i wiaduktów. Dzięki temu z powodzeniem możemy być konkurencyjni z wielkimi przedsiębiorstwami działającymi w branży Techniki Diamentowej.

Zobacz nasz sprzęt Zobacz cennik usług

Najnowsze prace

01-2020 Złotoryja
Cięcie betonu...

Cięcie rur betonowych Złotoryja...

11-2019 Ostrów Wielkopolski
Cięcie betonu...

Cięcie żelbetu Ostrów Wielkopolski...

09-2019 Nysa
Wiercenie i cięcie b...

Wiercenie i cięcie w betonie Nysa...

07-2019 Rawicz
Wiercenie w żelbecie...

Wiercenie otworów w żelbecie Rawicz...